Друштво пчелара Ужице сваке године организује традиционалну продајну изложбу меда и других пчелињих производа.

Изложба ће се одржати у Ужицу, на платоу испред ,,Белог двора“, на Главној улици, у дане од 28 до 30. септембра 2022. године. Бићемо присутни као и сваке године на обострано задовољство наших суграђана, драгих гостију и наших пчелара.

Овим путем позивамо чланове удружења да узму учешћа у овој манифестацији и суграђанима понуде оно што најбоље имају.

Драги гости и суграђани, добродошли!!!

Наш слоган је: ,,Окрени лист, здравље је најпрече!

28/01/2022 0 Comments 0 tags

У сали МЗ ,, Центар“ у Ужицу, дана 31.01.2022. год. са почетком у 18 часова гостују три даме: Милена Јовић Душица Лукић Ивана Вилотић Тема: ,,Како купцима приближити пчелиње производе?

Обавештење-чланарина

30/03/2022 2 Comments 0 tags

Неплаћање чланарине на време узрокује проблем са дистрибуцијом часописа. Пчелари који уплате чланарину са закашњењем често остану ускраћени за одређене бројеве часописа. Добро је то урадити до караја текуће за

Продајна изложба меда и других пчелињих производа