У понедељак 13.12.2021. год. са почетком у 18 часова, у сали Месне заједнице Центар одржаће се Округли сто на тему ,,Како унапредити рад удружења и рад дебатног клуба?“

Из објективних разлога колеге из Друштва пчелара Београд нису били у могућности да гостују код нас!

Модератор: Љубиша Вучетић

ПЧЕЛАРСКИ КЛУБ

Поштоване колеге/це, Пчео је са радом пчеларски клуб у новим просторијама на Аутобуској станици. Просторије се налазе на другом спрату на адреси Михаила Пупина бр. 1/2. Радно време клуба је

У сали МЗ ,, Центар“ у Ужицу, дана 31.01.2022. год. са почетком у 18 часова гостују три даме: Милена Јовић Душица Лукић Ивана Вилотић Тема: ,,Како купцима приближити пчелиње производе?

Настављамо! 22. новембра у 18 часова, у сали Месне заједнице Центар гостују Јовица Петровић и Дејан Ћојбашић. Тема је: ,,Пчеларење у иностранству (Немачка, Нови Зеланд)-упоредна искуства. Тема је практичне природе.