У амфитеатру ОШ ,,Стари град“ у недељу 07.11.2021. год са почетком у 11 часова биће одржан први ,,Дебатни клуб“ ове године. Гост предавач је др Горан Мирјанић са темом ,,Инвертовање шећера-најчешће грешке пчелара“.

Моле се сви учесници да се придржавају важећих епидемиолошких мера.

Наредни дебатни клубови одржаће се по плану и распореду како је објављено и које су чланови удружења добили на кућне адресе. Убудуће, свака промена биће објављена на овој и на фејисбук страници.

Продајна изложба меда и других пчелињих производа

У Ужицу, на платоу испред ,,Белог двора“, на Главној улици, у дане од 06 до 08. октобра 2021. године одржаће се продајна изложба меда и других пчелињих производа у организацији

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СУБВЕНЦИОНИСАНЕ МАТИЦЕ

Извршни одбор Друштва пчелара Ужице донео је дана 06.03.2022. год. одлуку о куповини субвенционисаних матица за ову годину и изабрао три понуђача: Апицентар д.о.о, Београд; Милета Марковић; ,,Golden bee“, Beograd;

Дебатни клуб 24.01.2022 у 18 часова

Пластика у пчеларству – за и против. Гост Љубодраг Јовановић из предузећа ,,Анрл Срб“. Ужице 24.01.2022. гоине, сала МЗ ,,Сентар“ са почетком у 18 часова. Добродошли!