Ознака:08/21

Датум: 28.10.2021. год.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поштовани колега/це,

Извршни одбор Друштва пчелара Ужице донео је дана 25.10.2021. год. неколико одлука значајних за рад Удружења.

Извршни одбор је донео одлуку о висини чланарине и начину плаћања за наредну 2022. годину.

Чланарина у Друшву износи 2200 динара, без обавезе давања тегле меда (висина чланарине није мењана).

Породична чланарина износи 500 динара.

Чланарина у Савезу са часописом износи 3500 динара.

Чланарина у Савезу без часописа износи 2500 динара.

Породична чланарина у Савезу износи 700 динара.

Значи, пуна чланарина у Савезу и Удружењу са часописом износи 5700 динара, а без часописа износи 4700 динара.

Препорука је да чланарину треба уплаћивати на текући рачун Друштва пчелара код Банке поштанска штедионица а.д.  на текући рачун број: 200-3064670101972-03.  Ако неко није у могућности да уплати чланарину на овај начин, то може као и до сада готовнински уплатити код благајника Ђуровић Милована, телефон: 0646670508 или код домара од оног тренутка када буде пронађен и уведен у посао, о чему ће те бити накнадно обавештени.

На уплатници написати име и презиме пчелара, адресу, а на месту сврха уплате, врсту чланарине (пуна, пуна без часописа, само удружење, породична-удружење, породична-савез,).  У рубрици позив на број навести број телефона.

Образац пријаве треба читко попунити само ако има промене података (број, врста кошница и сл.) и предати секретару или благајнику. Након уплате бићете контактирани ради провере података. Доле, на крају текста су њихови бројеви телефона.

Председник и чланови извршног одбора моле чланство да на време почну са обновом чланарине како би смо у овим тешким временима опстали и реализовали започете пројекте и остварили заједничке циљеве.

Како би смо унапредили комуникацију потребно је удружењу доставити имејл-адресу. Почеће се од обнове чланарине за следећу годину, већ од првног дебатног клуба 07.11.2021. год. У сваком тренутку можете своју имејл-адресу пријавити на адресу нашег удружења drustvopcelarauzice@gmail.com. На тај начин смањићемо непотребне трошкове за куповину маркица, слање порука и слично. Изутетно, ко не користи модерне технологије или услужно не користи код своје деце, унука и сл. нека се изјасни о начину добијања обавештења.

Наше друштво има свој веб сајт: https://drustvopcelarauzice.rs/ , страницу на Фејсбуку: https://www.facebook.com/D.P.Uzice/?ref=pages_you_manage и Јутјуб канал: https://www.youtube.com/channel/UCpv-2E49Hpmjp2T1Z3NW_BA . Можете пратити и информисати се и на овим платформама.

Донета је одлука да упркос тренутној епидемијској ситуацији ради дебатни клуб. Први дебатни клуб биће организован 07.11.2021. год. у 11 часова (недеља), а уводничар ће бити др Горан Мирјанић. За време одржавања дебатних клубова потребно је придржавати се важећих епидемијских мера у том тренутку. У прилогу овог обавештења добијате и план рада дебатног клуба.

Одложена скупштина која је била планирана у марту ове године, као и скупштина за 2021. годину планирана је за 25.12.2021. год. у 10 часова. Гости ће бити председник СПОС-а Родољуб Живадиновић и његов заменик Радивоје Стојановић. Одржаће се трибина о раду СПОС-а и погона ,,Наш мед“, са почетком у 12 часова. Опет, све зависи од епидемијске ситуације.

За додатне информације:

-секретар Никола Станковић  тел. 061 2988952;

-благајник Милован Ђуровић, тел. 064 6670508

Можете контактирати и председника удружења, тел.  065 2320238.

ПРЕДСЕДНИК УДРУЖЕЊА

Љубиша Вучетић

Обавештење

У амфитеатру ОШ ,,Стари град“ у недељу 07.11.2021. год са почетком у 11 часова биће одржан први ,,Дебатни клуб“ ове године. Гост предавач је др Горан Мирјанић са темом ,,Инвертовање