У амфитеатру ОШ ,,Стари град“ у недељу 07.11.2021. год са почетком у 11 часова биће одржан први ,,Дебатни клуб“ ове године. Гост предавач је др Горан Мирјанић са темом ,,Инвертовање шећера-најчешће грешке пчелара“.

Моле се сви учесници да се придржавају важећих епидемиолошких мера.

Наредни дебатни клубови одржаће се по плану и распореду како је објављено и које су чланови удружења добили на кућне адресе. Убудуће, свака промена биће објављена на овој и на фејисбук страници.

Дебатни клуб 24.01.2022 у 18 часова

Пластика у пчеларству – за и против. Гост Љубодраг Јовановић из предузећа ,,Анрл Срб“. Ужице 24.01.2022. гоине, сала МЗ ,,Сентар“ са почетком у 18 часова. Добродошли!

ПЧЕЛАРСКИ КЛУБ

Поштоване колеге/це, Пчео је са радом пчеларски клуб у новим просторијама на Аутобуској станици. Просторије се налазе на другом спрату на адреси Михаила Пупина бр. 1/2. Радно време клуба је