У Ужицу, на платоу испред ,,Белог двора“, на Главној улици, у дане од 06 до 08. октобра 2021. године одржаће се продајна изложба меда и других пчелињих производа у организацији Друштва пчелара Ужице. Бићемо присутни.

Овим путем позивамо чланове удружења да узму учешћа у овој манифестацији.

Драги гости и суграђани, добродошли!!! Наш слоган је: ,,Окрени лист, здравље је најпрече!

Обавештење-чланарина

30/03/2022 2 Comments 0 tags

Неплаћање чланарине на време узрокује проблем са дистрибуцијом часописа. Пчелари који уплате чланарину са закашњењем често остану ускраћени за одређене бројеве часописа. Добро је то урадити до караја текуће за

ПЛАН РАДА ДЕБАТНОГ КЛУБА

02/11/2022 0 Comments 0 tags

Драге пчеларке и поштовани пчелари, Заврши се и ова пчеларска година. На прагу су новембар и хладни зимски месеци. Претходна пчеларска година била је добра за све оне, чије су

28/02/2022 0 Comments 0 tags

Вечерас у 18 часова, сала Месне заједнице ,,Центар“ у Ужицу. Тема: Тема је слободна и по избору учесника. Модератор: Милован Ђуровић Добродошли!