У Ужицу, на платоу испред ,,Белог двора“, на Главној улици, у дане од 06 до 08. октобра 2021. године одржаће се продајна изложба меда и других пчелињих производа у организацији Друштва пчелара Ужице. Бићемо присутни.

Овим путем позивамо чланове удружења да узму учешћа у овој манифестацији.

Драги гости и суграђани, добродошли!!! Наш слоган је: ,,Окрени лист, здравље је најпрече!

Дебатни клуб 24.01.2022 у 18 часова

Пластика у пчеларству – за и против. Гост Љубодраг Јовановић из предузећа ,,Анрл Срб“. Ужице 24.01.2022. гоине, сала МЗ ,,Сентар“ са почетком у 18 часова. Добродошли!

ПЛАН РАДА ДЕБАТНОГ КЛУБА

Драге пчеларке и поштовани пчелари, Заврши се и ова пчеларска година. На прагу су новембар и хладни зимски месеци. Претходна пчеларска година била је добра за све оне, чије су

Дебатни клуб 21.02.2022. год.

ТЕМА: ,,ПОВЕЗАНОСТ СТРЕСА СА БОЛЕСТИМА И ТРОВАЊЕМ КОД ПЧЕЛА“УВОДНИЧАР: Проф. др Владимир Млађен МЕСТО: Ужице, сала МЗ Центар ВРЕМЕ: 17,30 часова