Настављамо! 22. новембра у 18 часова, у сали Месне заједнице Центар гостују Јовица Петровић и Дејан Ћојбашић.

Тема је: ,,Пчеларење у иностранству (Немачка, Нови Зеланд)-упоредна искуства. Тема је практичне природе.

Упоредна искуства у пчеларењу су драгоцена. Биће речи о начину пчеларења, узгоју матица и свему оном што је потребно да се оствари што бољи резултат уз најмање трошкове!

Добро дошли!!

03/12/2021 0 Comments 0 tags

Тема Дебатног клуба у понедељак 06.12.2021. године у 18 часова је ,,Узгој матица-лична искуства“ Место старо, Ужице, сала Месне заједнице Центар Уводничар: Драган Савић Молимо учеснике да се придржавају свих

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СУБВЕНЦИОНИСАНЕ МАТИЦЕ

11/03/2022 0 Comments 0 tags

Извршни одбор Друштва пчелара Ужице донео је дана 06.03.2022. год. одлуку о куповини субвенционисаних матица за ову годину и изабрао три понуђача: Апицентар д.о.о, Београд; Милета Марковић; ,,Golden bee“, Beograd;

28/02/2022 0 Comments 0 tags

Вечерас у 18 часова, сала Месне заједнице ,,Центар“ у Ужицу. Тема: Тема је слободна и по избору учесника. Модератор: Милован Ђуровић Добродошли!