Настављамо! 22. новембра у 18 часова, у сали Месне заједнице Центар гостују Јовица Петровић и Дејан Ћојбашић.

Тема је: ,,Пчеларење у иностранству (Немачка, Нови Зеланд)-упоредна искуства. Тема је практичне природе.

Упоредна искуства у пчеларењу су драгоцена. Биће речи о начину пчеларења, узгоју матица и свему оном што је потребно да се оствари што бољи резултат уз најмање трошкове!

Добро дошли!!

Дана 07.03.2022. године одржаће се Дебатни клуб у сали МЗ Центар у Ужицу са почетком у 18 часова. На програму су актуелне теме, а гости су годпођа Ана Ђоковић и

У сали МЗ ,, Центар“ у Ужицу, дана 31.01.2022. год. са почетком у 18 часова гостују три даме: Милена Јовић Душица Лукић Ивана Вилотић Тема: ,,Како купцима приближити пчелиње производе?

Настављамо. У понедељак, 15.11.2021. год. у сали МЗ Центар са почетком у 18 часова нова дебата. Тема је: ,,Америчка трулеж пчелињег легла, превенција и са освртом на друге болести пчелињег